FACADE DESIGN

طراحی نما

Facade Design به معنای طراحی نما اصلی ترین نوع سرویس دهی در شرکت ساختمانی نما می باشد. این شرکت با تیمی با تجربه در طراحی نما های ساختمانی ارائه کننده ی این خدمات در استان های تهران و البرز است و برای ایجاد طرحی زیبا در ظاهر ساختمان های خود می توانید ما را مفتخر به همکاری کنید همچنین به دلیل اجباری شدن تأییدیه نما در اکثر مناطق استان تهران، این شرکت آمادگی دارد نماهای مورد تأیید شهرداری را با توجه به خواست کارفرما جهت اخذ جواز تهیه نماید.

همیشه در دید مشتری اولین جایی که به چشم می خورد نمای ساختمان است که این اهمیت این طراحی را می رساند چون نماست که مشخص کننده ی ساختار کار برای دیگر اجزای ساختمان است. اگر تمامی ساختمان ها در شهر از نمایی شیک و اصولی بهره ببرند آن جاست که تاثیر این موضوع در زیبایی شهر را میبینید به همین دلیل شهرداری ها به این سمت می روند که با ایجاد استاندارد هایی در نمای ساختمان زیبایی را در شهر تزریغ کنند. البته علاوه بر زیبایی مقاومت مصالح استفاده شده در نما هم بسیار حائز اهمیت است که عوامل بیرونی مثل رطوبت ، دما و برف و باران زیبایی آن را خراب نکند.

INTERIOR DESIGN

طراحی دکوراسیون داخلی

Interior Design یا همان طراحی داخلی دکوراسیون یکی از خدمات اصلی شرکت ساختمانی نما است. این کار که امروزه به یک رشته ی دانشگاهی یک علم و کسب کار در سراسر دنیا تبدیل شده ، با بهینه سازی فضا و زیبا سازی خانه هم باعث باز شدن محیط شده و هم طراحی شیک آن موثر در کیفیت زنگی و روحیه افراد در آن محیط می شود.

قابلیت های یک فضا مورد استفاده چه از لحاظ عملکرد و چه از ظاهری به دکوراسیون آن بستگی دارد این روز ها اهمیت این موضوع در زندگی ها قابل کتمان نیست. در فضاهای کوچک برای بهینه سازی جا دکوریشن تاثیر گذاری خود را بهتر نشان می دهد و بهترین نوع طراحی آن است که بر اساس کاربرد فضا و نیاز احساسی محیط انجام شود. برای انجام دکوراسیون در منازل ، ادارات و دفاتر خود با نما تماس بگیرید.