طراحی نمای ساختمان

طراحی نمای ساختمان به صورت کاملا حرفه ای : طراحی انواع نماهای ساختمان اعم از مدرن و کلاسیک، رومی و ترکیبی یکی دیگر از خدمات ویژه گروه نگاه معماران البرز (نما) می باشد. این مجموعه با بهره گیزی از مهندسان و طراحان حرفه ای یکی از مهمترین بخش های مربوط به سازه های مسکونی و اداری یعنی نما را با بهترین ویژگی ها در اختیار مشتریان قرار می دهد.

ادامه مطلب …

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

قیمت کابینت ممبران در کرج

کابینت ممبران یکی از انتخاب های برتر دکوراسیون کاران در بخش آشپزخانه است، خیلی از صاحب خانه ها قصد دارند قیمت کابینت ممبران در کرج را بدانند. از این رو بر آن شدیم که در یک مقاله مفصل در خصوص چرایی استفاده از این نوع کابینت و همچنین شرایط ساخت، انواع متریال و طراحی و رنگ، و همچنین قیمت های مختلف کابینت های ممبران صحبت کنیم.

ادامه مطلب …

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

دکوراسیون آشپزخانه مدرن و جدید در کرج

دکوراسیون آشپزخانه مدرن و جدید در کرج را با ما تجربه کنید. در طراحی دکوراسیون منزل چیزی که برای خانم های خانه دار بسیار با اهمیت است شکل و طرح آشپزخانه است.

در طراحی دکوراسیون آشپزخانه کابینت ها، کاشی ها، و وسایل آشپزخانه مثل یخچال، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، ماکروویو و هود بسیار تاثیر گذار هستد.

اگر به دنبال اجرای یک دکوراسیون جذاب برای آشپزخانه خود هستید پیشنهاد می کنم با مشاورین ما در این خصوص تماس بگیرید.

ادامه مطلب …

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

طراحی دکور اتاق خواب کودک و مستر در کرج

طراحی اتاق خواب برای کودک و نوجوان، اجرای دکوراسیون اتاق های مستر، طراحی پسرانه و دخترانه، طراحی معماری اتاق عروس، اجرای دکوراسیون اتاق های اداری و مسکونی توسط گروه معماری نگاه معماران البرز در جهانشهر کرج.

تیم طراحی و اجرای نگاه معماران البرز با طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب کودک و مستر در کرج به بهترین شکل ممکن آماده خدمات رسانی در این زمینه به شما می باشد. تیم ما با طراحی ویژه اتاق خواب کودک و مستر می تواند خانه رویایی شما را به راحتی طراحی و اجرا نماید.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

طراحی دکوراسیون داخلی مطب دندانپزشکی در کرج

یکی از مبتکران طراحی دکوراسیون داخلی مطب دندانپزشکی در کرج شرکت نگاه معماران البرز است که می تواند با بهترین متریال و بهترین دیزاین مطب دندانپزشکی شما را ریدیزاین و طراحی کند. برای طراحی دکوراسیون مطب خود می توانید با ما تماس بگیرید.

ادامه مطلب …

[تعداد: 3   میانگین: 5/5]

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه در کرج

طراحی و اجرای دکوراسیون فروشگاه ها و مغازه ها، معماری سازه های فروشگاهی و تجاری، چیدمان فضای داخلی فروشگاه ها و مغازه ها، طراحی طلافروشی و فروشگاه های پوشاک توسط گروه معماری نگاه معماران البرز در جهانشهر کرج انجام می شود.

اگر به دنبال کسب بیشترین نتیجه از مغازه خود هستید می توانید با استفاده از خدمات طراحی دکوراسیون داخلی مغازه در کرج توسط شرکت نگاه معماران البرز (نما) به بهترین شکل ممکن فروش و مشتریان خود را افزایش دهید.

[تعداد: 3   میانگین: 5/5]

طراحی آشپزخانه دکوراسیون آشپزخانه با تیم معماری نما در کرج

اگر از دکوراسیون آشپزخانه خود راضی نیستید می توانید با استفاده از خدمات طراحی دکوراسیون داخلی اشپزخانه در کرج توسط شرکت نگاه معماران البرز آشپزخانه خانه ی خود را به یکباره دگرگون سازید و بهترین کیفیت و طراحی ممکن را برای آشپزخانه خود بهمراه بیاورید. یکی از مهمترین ارکان منزل آشپزخانه است. اگر این بخش به خوبی طراحی شود خانم خانه دار لحظات بهتری را در آن خواهد گذارند و روی روحیه خانواده تاثیرات زیادی دارد.

ادامه مطلب …

[تعداد: 5   میانگین: 4.2/5]

شرکت معماری در کرج

گروه معماری نما (شرکت معماری سابق نگاه معماران البرز)، با تجربه بیش از 10 سال در طراحی و اجرای انواع پروژه های معماری، گروه برتر معماری در شهر کرج و استان البرز.

نما یا نگاه معماران البرز یکی از شرکت های معماری قدیمی در شهر کرج است که با 30 سال سابقه اجرایی و 11 سال سابقه ثبت شرکت در خدمت شماست تا بهترین خدمات را در انواع زمینه های معماری اعم از طراحی معماری و داخلی ساختمان و دکوراسیون داخلی به شما ارائه دهد.

ادامه مطلب …

[تعداد: 5   میانگین: 4.2/5]

طراحی داخلی ساختمان به سبک ایرانی

یکی از مواردی که می توان با آن دکوراسیون خانه یا محیط کار را به شکل جالبی درآورد استفاده از طراحی داخلی به سبک ایرانی است. در این مطلب ما با مرور معماری ایرانی و تلفیق آن با معماری مدرن سعی می کنیم شما را با طراحی داخلی ساختمان ایرانی آشنا کنیم. خوشحالیم که در این مطلب با ما همراه هستید.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

طراحی داخلی ساختمان مسکونی

طراحی داخلی ساختمان های مسکونی یکی دیگر از خدماتی است که نما انجام می دهد. شما اگر به دنبال تغییر دکوراسیون منزل مسکونی خود باشد باید از خدمات طراحی داخلی ساختمان استفاده کنید. ما مفتخریم اعلام کنیم یکی از بهترین سرویس دهندگان در زمینه ی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ساختمان در کرج هستیم.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

طراحی داخلی ساختمان اداری کرج

طراحی داخلی و ساختمان های اداری یکی دیگر از خدماتی است که شرکت نگاه معماران البرز مجری و طراح دکوراسیون اداری در کرج به شما ارائه می دهد. ما یکی از قدیمیترین شرکتهای طراحی داخلی ساختمان اداری کرج هستیم. برای انجام کلیه امور مربوط به طراحی دکوراسیون اداری و طراحی داخلی اداری می توانید با ما در ارتباط باشید.

[تعداد: 3   میانگین: 5/5]

شرکت طراحی داخلی ساختمان در کرج

نما یا همان نگاه معماران البرز یک شرکت طراحی داخلی ساختمان در کرج است که با پشتوانه همکاران قوی خود در زمینه ی ساخت و ساز مفتخر است اعلام دارد کلیه کارهای مربوط به طراحی معماری و طراحی داخلی ساختمان و اجرای آنها را با تیم حرفه ای خود می تواند انجام دهد.

[تعداد: 3   میانگین: 4/5]